MIKULÁŠSKÝ JARMARK • rozsvícení vánočního stromu

02. 12. 2023 13 AŽ 17 HODIN Kde: SLEZSKÉ NÁMĚSTÍ, KNIHOVNA, KOSTEL SV. MIKULÁŠE, ZÁMEK BÍLOVEC

Srdečně vás zveme na tradiční MIKULÁŠSKÝ JARMARK S ROZSVÍCENÍM VÁNOČNÍHO STROMU, který se bude konat na Slezském náměstí v Bílovci, Městské knihovně Bílovec, zámku Bílovec a v kostele sv. Mikuláše v sobotu 2. prosince od 13 hodin. Těšit se můžete na řemeslné výrobky, občerstvení, bohatý doprovodný program pro děti v knihovně, zpívání koled, Mikulášskou nadílku a vystoupení Dlouhonohých andělů.

MĚSTSKÁ KNIHOVNA BÍLOVEC • DEN PRO DĚTSKOU KNIHU

• 13–17 hod.

registrace do knihovny pro děti zdarma

běžný provoz knihovny