On-line výstava: PUTOVÁNÍ PO STAVBÁCH ARCHITEKTŮ v Moravskoslezském kraji

20. 02. 2021 nonstop Kde: Muzeum Bílovec Cena: ZDARMA

V putovní výstavě, kterou nám propůjčila společnost Foibos Books, vzpomínáme na významná životní výročí slavných architektů Bohuslava Fuchse, Vladimíra Fischera, Emila Přikryla i veřejnosti méně známých tvůrců staveb v Moravskoslezském kraji Josefa Hrejsemnou a Františka Koláře. Prostřednictvím těchto osobností architektů, spojených s Moravskoslezským krajem chceme na výstavě ukázat alespoň část moderní architektonické tvorby dvacátého století v kraji, bohatém na architektonické kulturní dědictví.

Část panelů jsme vám namluvili v profesionálním nahrávacím studiu, a můžete si je tedy poslechnout tady.
Věříme, že se na výstavu budete moci brzdy podívat.

Srdečně zveme na on-line komentovanou prohlídku Mgr. Martina Strakoše ve čtvrtek 20. května od 17 hodin. Stačí si v čas události najít naši facebookovou stránku a čekat na zahájení živého vysílání (rozsvítí se vám obrys naší profilové fotografie). Záznam zůstane i nadále na FB stránce, můžete si jej pustit tedy i později.