PŘÍRODA NA TALÍŘI (s ochutnávkou) - PUSŤTE SI V POHODLÍ DOMOVA!

18. 04. 2020 17:00 Kde: ONLINE Cena: ZDARMA

S radostí oznamujeme, že plánovaná přednáška se neruší, jen se po dohodě s paní přednášející přesune do virtuálního prostoru.  Ochutnávka prý proběhne formou domácího úkolu. :)

PŘEDNÁŠKU PŘEHRAJETE ZDE

Autorka odpovídá na dotazy zde

​​​​

Původní anotace: Chcete poznat neznámé chutě a seznámit se s novými jedlými druhy planých rostlin? Je jich o mnoho více, než jen kopřiva a pampeliška. Každá třetí rostlina je jedlá! Odborná botanička a propagátorka divoké kuchyně Mgr. Ivana Paukertová nás provede světem vůní a chutí, které před námi matka příroda skrývá. Vždyť celá řada jedlých a léčivých rostlin roste přímo na našich zahrádkách a právě teď na jaře je můžeme využít třeba do nádivky. Paní Paukertová slíbila i připravit ochutnávku několika druhů, tak neváhejte a přijďte je vyzkoušet do muzejního podkroví.